Chrám

13. dubna 2006 v 13:06 | Shrek
Ahoj včera jsme měli skupinu na Azyláku bylo to hodně dobrý.
Slavili se tam narozeniny jeden brácha měl narozeniny aby třeba neonemocněl nebo mu do toho něco nepřišlo. No Patris slavil narozeniny. Kolik že mu je nebo bude nevím , ale vím jistě že se to pohybuje nevím . Jedli jsem dort a povídali jsem si a potom jsme šli chválit nejvyššího bráchu a bylo to super. Mezi chválami jsme četli verše z bible a mě tam utkvěl jeden verš z Zachariáše a je to dost síla . Zachariáš 3/7 Toto praví Hospodin zástupů: Budeš-li chodit po mých cestách a budeš-li střežit, co jsem ti svěřil, budeš obhajovat můj dům a střežit má nádvoří a já ti dám právo přicházet mezi ty, kteří zde stojí.
Když se budeme řídit podle slova a stavět se na slovo a věřit tomu tak se stane podle naší viry. Ale taky musíme střežit to co nám bůh dává a obhajovat to a potom …
Napadá mě že když chodil Ježíš po světě a uzdravoval lidi. Tak taky používal bozi slovo a znal ho . Říkal je psáno a věřil slovu. Bomba co díky Ježíši . Že mi ukazuješ tyto slova díky že jsi šel na kříž .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 patris | Web | 14. dubna 2006 v 14:16 | Reagovat

diky shreku za tu oslavu mejch nerozek. bylo to pro me fakt prekvapeni!!! jo a jsem rad, ze si dorazil z ty prahy dneska v poradku! prijel jsi ve dve rano? tak mej bozi den!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama