Věřit a jednat

4. dubna 2006 v 22:15 | Shrek JFX |  Povídání jen tak
V sobotu jsem se byl projít po městě a Hospodin dal dobré počasí. Koukal jsem kolem sebe na ty lidi jak chodí ztrápené a smutné. I ty co kolem mě bydlí a zabíral jsem ulice pro Ježíše. Říkal jsem si ty jo kdyby bůh dal probuzení do tohoto národa dokázali bychom se o ně postarat. Ty jo nevím fakt byla by to zkouška fakt nevím jestli bych obstál. Jestli bych se za měsíc nezhroutil nevím. Myslím si že Bůh nás teď učí a připravuje na něco velkého. Nechte se od něho učit a on se o vás bude starat. Přemýšlím jak Izraelité chodili 40 let po poušti a Bůh se o ně staral dával jim manu, vodu, maso. A čtyřicet let chodili v jediných sandálech a měli jedny šaty a chodili stále do kolečka dokud nevymřeli ty co vyšli z Egypta. Pak nastoupila Jozua generace a ty vyšli do zaslíbené země.
Nyní tedy vstaň a přejdi s veškerým tímto lidem přes tento Jordán do země, kterou dávám Izraelcům . Dal jsem vám každé místo, na které vaše noha šlápne, jak jsem přislíbil Mojžíšovi. Jozue 1/2-3
To byla víra co Jozue věřil že k němu mluví Bůh a šel za ním. Jo oni neměli Bibli takže k nim mluvil Bůh jako když mluvím s tebou ( s přítelem ) to byla víra co ?
Pane já chci víc věřit to co říkáš v tvém slově chci jít za tebou a běžet a stát na tvém slově .
Když říkáš: Hospodin je můj pastýř nebudu mít nedostatek.Dopřává mi odpočívat na travnatých nivách, vodí mě na klidná místa u vod, naživu mě udržuje, stezkou spravedlnosti mě vede pro své jméno. I když půjdu rokli šeré smrti, nebudu se bát ničeho zlého vždyť se mnou jsi ty . Tvoje berla a tvá hůl mě potěšují. Žalm 23/1-4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zbyněk | Web | 5. dubna 2006 v 0:14 | Reagovat

Ahoj bráško. Vždycky, když čtu něco od Tebe, mám pocit jakoby jsi vytvářel vlastní jedinečný styl přistupování k našemu Otci v nebi. A víš co, dělá mi to dobře na duši. Tak trochu ve stylu pana spisovatele Hrabala..., zapisuješ "dobro-srdečnost" všude kolem sebe... :-)

Bůh Tě provázej kamkoliv se vydáš...

(A ať máš stále jasné počasí! :-)) )

2 shrek | 6. dubna 2006 v 10:57 | Reagovat

diky za povzbuzeni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama