Únor 2008

Usilujte .... chyťte .... a vysvoboďte

18. února 2008 v 18:01 | Shrek |  Povídání jen tak
včera byla neděle a ráno jsme četly slovo na každý den moc mě to oslovilo
Davidovi a jeho mužům se vedlo dobře,
dokud Amalekovci nezničili jejich
domovy a nevzali jejich rodiny do zajetí. Takže:
1) Nepřítel napadne vaši rodinu, aby dostal vás! Udělá to například prostřednictvím tak zá­važných problémů, že manžel přijde o zaměstnání nebo manželka si najde na prsu bulku. Nebo skrze .maličkosti", jako je rodinné napětí a nedostatek uznání mezi sebou navzájem. Buďte bdělí, všimněte si těchto útoků, abyste se proti nim mohli bránit.


Boží zbroj

8. února 2008 v 16:19 | Shrek |  Povídání jen tak
Optám se oblíkáte každý den Boží zbroj a jde te do práce či školy ??? Každé ráno, když vstávám do práce tak beru na sebe Boží zbroj .Ale jednou jsem ji na sebe nevzal
. A a stala se mě v práci taková divná věc Abych to upřesnil dělám u myčky kam dávam skleněné výlohy.
Když si na to vzpomenu tak je to k smíchu. Když jsme jel do práce a přijel jsem do firmy, převlékl jsem se do montérek a šel jsem na plac k myčce kde kolega čistil filtry s trysky.
Když jsem dal trysky a síta do belíčku šáhnul a nabral je. Několik jich spadlo někam jinam nevšimnul jsem si to. .Než jsem začal montovat, zjistil jsem že dva kousky chybí začal jsem je hledat lezl jsem po zemi.Namontoval jsem zbytek sít s tryskami a šel jsem makat. A asi po hodině jsem se šel podívat do zadu myčky otevřel jsem kapotu a lehce jsem šáhl dolů do myčky a nahmatal jsem síto zahelekal jsem Aleluja a měl jsem radost že jsem našel síto . No a oddechnul jsem si myslím si že si máme každý den oblíkat Boží zbroj tak oblíkejte ve víře a modlete se a běžte vírou co se dneska bude dít ………
EF 6/13 - 17 Proto vezměte na sebe plnou Boží zbroj abyste se mohli v den zlý postavit na odpor, všechno překonat a obstát.Stůjte tedy `opásáni kolem beder pravdou, obrněni pancířem spravedlnosti, obuti k pohotové službě evangeliu pokoje´ a vždycky se štítem víry, jímž byste uhasili všechny ohnivé střely toho Zlého. Přijměte také `přílbu spasení´ a `meč Ducha, jímž je slovo Boží´.

Mercy Me - Homesick (Live)

1. února 2008 v 16:15 | Shrek |  Video