Srpen 2008

Fotky z Freakfestu 08

29. srpna 2008 v 11:34 | Shrek |  Moje fotky
Ahoj dneska jsem zpřístupnil fotky z Freakfestu 08 klikni

Sen

26. srpna 2008 v 10:32 | Shrek |  Povídání jen tak
Sen
Nedávno se mi zdál sen. Že s několika lidmi asi s 10 jsme měl jet na vysokou horu
4500 někam do Himalií .Na začátku jsem se rozhodl že pojedu ale v prostředku rozhodování jsem věděl že na to nemám. Čekal jsem na poslední den že to oznámím vedoucímu že nikam nepojedu že na to nemám. Vedoucí se na mě rozčílil proč jsem to neřekl dřív ….

Jak žiji

20. srpna 2008 v 15:38 | Shrek |  Povídání jen tak
Každý se mě ptá jak žiji. No po roce manželství nabírám nový běh života. Stále se sžívávám s klukama
není to pro mě moc jednoduchý. Občas zažívám duchovní útoky na moji osobu. Někdy pod tím padám a říkám si co se to děje ale většinou bojuji a dávám to Pánu. Nechápu kde se ve mně vzala taková zloba .Myslím že tato zloba co je ve mně chce bůh vyléčit , někdy se mi do toho chce někdy to balím uf …. ale včera jsem si pustil dvanáct do tuctu I. Moc mě to povzbudilo .Neměl bych moc řvát na děti ale vychovávat je a milovat takový jaký jsou , moc mě to nejde. Když říká Blanka jaký měla vztah s dětmi mě to moc nejde tak ji tiše závidím chtěl bych to taky, ale moc mě to nejde …….. Ale budu to zkoušet dál. Myslím že poslední čas Bojuji s čtením Božího slova, dneska ráno jsem četl v Římanech toto 12/1 - 3 Pro Boží milosrdenství vás vyzývám, bratři, abyste vydávali své životy Bohu jako živou, svatou a příjemnou oběť; to bude vaše pravá bohoslužba. Nenechte se formovat tímto světem - raději se nechte proměňovat obnovou své mysli, abyste dokázali poznat, co je Boží vůle - co je dobré, náležité a dokonalé. Pro milost, jíž se mi dostalo, říkám každému z vás, ať si o sobě nemyslí více, než by měl. Každý ať smýšlí střízlivě, v souladu s mírou víry, kterou mu Bůh udělil.

Musím začít bojovat !!!

6. srpna 2008 v 11:42 | Shrek + Fiona |  Povídání jen tak
Když jsem s Blankou jeli do letního sídla . Abychom mohli být sami a mohli spolu projít Cestu ke svobodě. Nevěděl jsem jak to všechno bude. Ale povolil jsem a v pátek odpoledne. Jsme začali . Asi by bylo lepší když si přečtete knihu. Pod Boží Ochranou . Myslím že mě cesta ke svobodě docela pomohla . Cítil jsem se pod dlouhé době zas dobře. Je pro mě důležitý vyznávat pozitivní věci nad sebou . Co jsem v Kristu . A nenechat nic náhodě , ale bojovat doběhnout do cíle.

Noční prohlídka Bílá Věž

6. srpna 2008 v 11:29 | Shrek |  Povídání jen tak
V sobotu 2.8. v Hradci Králové byla krásná teplá noc a taky byla otevřena Bílá věž . Už dlouho jsem se chystal že pojedu a vezmu děti. Ale nakonec to vyšlo že jsem jel pouze s Blankou.