Listopad 2010

Největší proměna ze všech 2. (Joyce Meyer)

26. listopadu 2010 v 14:43 | Fiona |  Kazání
Jozue 3,13 Jakmile nohy kněží nesoucích schránu Hospodina, Pána celé země, spočinou ve vodách Jordánu, jordánské vody se rozestoupí; vody řítící se shora zůstanou stát jako jednolitá hráz."
Bůh jim řekl, aby přešli řeku Jordán. Když se na ní podívali, tak viděli jednolitou hladinu, nebylo jí kde přejít. Bůh s humorem sobě vlastním jim řekl, že když ponoří nohu do vody, tak se vody rozdělí a oni budou moct přejít po suché zemi. Myslím si, že to je úžasná lekce od Boha.

Největší proměna ze všech 1. (Joyce Meyer)

23. listopadu 2010 v 13:40 | Fiona |  Kazání
V Bibli je taková zajímavost, která na mě měla velký vliv v období mého učení. 7x je Bibli napsáno, že si máte něco obléci a 7x, že si máte něco svléci. Oblékněte si novou přirozenost, nového člověka a svlékněte ze sebe staré lidství. Oblékněte si Ježíše Krista. "oblékněte si" znamená, že něco musíte udělat úmyslně, z vašeho rozhodnutí.
Musíte jít zato, co byste chtěli nebo jak se cítíte a udělat, co říká Slovo. Bible říká: "oblékněte se do lásky". Víte, co to znamená? Znamená to, každé ráno vstát a rozhodnout se, že budu chodit v lásce ve vztahu k ostatním lidem, že se k nim budu chovat dobře, nehledě na to jak se cítím nebo jestli si to vůbec zaslouží. Nezáleží co si o tom myslím, nebo jestli se mi do toho chce, prostě se obléknu do lásky.

Manželské večery

21. listopadu 2010 v 14:18 | Shrek |  Koncerty, akce
manželské večery

Sen o bytě

20. listopadu 2010 v 21:27 | Shrek |  Povídání jen tak
V únoru 2009 jsme v Pardubicích předělávali elektriku, tak můj kamarád mě informoval, že můj brácha koupil vojenskou ubytovnu a že v ní se bude předělávat elektrika. Nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. Doma jsme o tom mluvili, že bychom mohli jít do Hradce.
Ale stále jsme počítali, že na to nemáme, že by to bylo bláznovství jít někam, kde to bude naše, ale nedokázali jsme si to přestavit. Mluvili jsme o tom a nechali jsme to uležet.

Emocionální zdraví 2. (Joyce Meyer)

19. listopadu 2010 v 14:23 | Fiona |  Kazání
Emocionálně zranění lidé mají zraněnou duši. Jejich pocity jsou zraněné. Mnohým z nás se něco stalo v životě a místo toho, abychom s tím hned jednali s pomocí Boha, tak to jen tak přejdeme. Ale každá taková událost zanechá jizvu v naší duši, pokud s tím nejednáme. Čím víc jizev máme, tím víc jsou naše emoce a pocity pomíchané. Pokud se to stane, tak je velmi těžké mít a prožívat správně vztahy. Nepřemýšlíte správným způsobem, ani tak věci neprožíváte. Takže vlastně nejednáte správně.
Ale Bůh vás chce učinit neporušenými a to co po nás chce je, abychom věřili víc tomu, co napsal ve svém Slově, než tomu, jak se zrovna cítíme.

CFNI - You Are Holy

19. listopadu 2010 v 14:03 | Shrek |  Video
Dneska ráno mi nebylo dobře, duševně i tělesně. Poslední dobou prožívám různé vyhybky  v životě.  Myslím na Ježíše co by dělal. Chce se mi ze všeho brečet jít na kolena a být jenom s ním užívat si přítomnosti Boží. Tady je menší ukazka že ho můžeme chválit . Za vše co pro nás udělat . Jsem citovej člověk. Díky Ježíši že v tobě máme vítězství. Díky za spasení, za práci, za sbor, za přátele, za rodinu, Pane těším se už do nebe, až tě bude chválit . Nebude skepse deprese  smutek. Nenechte si ukrást věci od nepřítelem, začnete si věci narokovat zpět nemá právo nás utlačovat. Začnete Bojovat .


ZAČNETE CHVÁLIT JEŽÍŠE  
Christ For The Nations (CFNI): "Glorious" Worship and Praise Song featuring Klaus Kuehn

Emocionální zdraví 1. (Joyce Meyer)

16. listopadu 2010 v 13:56 | Fiona |  Kazání
Chci vás vyzvat, abyste se dnes naučili všechno, co můžete o tom, jak přinést uzdravení do vašich emocí.
Někdy ani nepřemýšlíme o tom, že můžou být uzdraveny. Není to vždy lehké, nemusíte se přitom z počátku cítit dobře, ale můžu vám slíbit, že emocionální stabilita za to stojí.

Dej Bohu vše 4. (Joyce Meyer)

11. listopadu 2010 v 14:35 | Fiona |  Kazání
Není to tak dlouho, co jsem zranila něčí city. Bylo to v mém období tvrdohlavosti. Bůh mě řekl, abych převzala zodpovědnost a omluvila se tomu člověku, že jsem se takhle chovala. Nechtělo se mi. Hledala jsem výmluvy, jako např. že se dnes necítím dobře a tohle a tamto. Mohla bych se tomu člověku omluvit stylem: "omlouvám se, ale chovala jsem se tak, protože jsem moc nespala a byla jsem podrážděná a necítila se dobře", ale to bych Boha poslechla jenom částečně! Máme Boha poslechnout úplně.

Dej Bohu vše 3. (Joyce Meyer)

8. listopadu 2010 v 10:52 | Fiona |  Kazání
Myslím, že není tak důležité, jak jsme v životě začali, ale jak život skončíme. A víte co, ještě nejsme na konci. Máme dost času věci ve vašem životě změnit. Možná si někteří z vás, kteří jste už starší, řeknete, že nemáte tolik času jako někdo jiný, ale je to o vašem rozhodnutí. Můžete mít Boží přízeň.

Dej Bohu vše 2. (Joyce Meyer)

5. listopadu 2010 v 11:59 | Fiona |  Kazání
Potřebujeme pochopit, že nepatříme sami sobě. Byli jsme hodně draho vykoupeni a patříme Bohu.
1.Korinským 6,19-20 Či snad nevíte, že vaše tělo je chrámem Ducha svatého, který ve vás přebývá a jejž máte od Boha? Nepatříte sami sobě! Bylo za vás zaplaceno výkupné. Nepatříme sami sobě a nemáme ani právo, žít si život podle sebe.